Diskbänk Stala K1200
fr.7 939 kr
Välj variant

K1200
7 939 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Heltäckande diskbänk med en stor diskho (500x385x180) för 60 cm diskbänkskåp. Blandarhål med förstärkning undertill. Levereras med korgbottenventil, bräddavlopp och vattenlås.
Varumärke
StalaBeskrivning
Heltäckande diskbänk med en stor diskho (500x385x180) för 60 cm diskbänkskåp. Blandarhål med förstärkning undertill. Levereras med korgbottenventil, bräddavlopp och vattenlås.
Egenskaper
| Varumärke | Stala |
| Art.Nr. | K1200-VB0050NMS |
| Färg | Rostfritt |
| Montering | Heltäckande |
| Bredd | 1200 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Diskho | Enkel |
| Material | Rostfritt stål |
| Typ | Diskbänk |
| Höjd | 30 mm |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Vändbar | Nej |
| Låddjup | 180 mm |
| Vikt | 8,6 kg |
| Utförande | Höger, Vänster |
| Tillverkarens Art.Nr. | K1200-OB0050NM, K1200-OB0050RM, K1200-VB0050EM, K1200-VB0050NM, K1200-VB0050RM, K1200-VB0650EM |
| Djup | 600, 610, 635 mm |
