Diskbänk Stala K1220
fr.8 039 kr
Välj variant

K1220
8 039 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Heltäckande diskbänk med en stor diskho (500x385x180) för 60 cm diskbänkskåp. Blandarhål med förstärkning undertill. Levereras med korgbottenventil, bräddavlopp och vattenlås.
Varumärke
StalaBeskrivning
Heltäckande diskbänk med en stor diskho (500x385x180) för 60 cm diskbänkskåp. Blandarhål med förstärkning undertill. Levereras med korgbottenventil, bräddavlopp och vattenlås.
Recensioner
JoelVerifierad köpare
för 1 månad sedanRepas lätt, blev repig efter bakning med metallbunke som stod på vilket va synd. Plattan vid överfyllnadskanalen blev lös efter monteringen av röret på baksidan. Annars snygg. Bra med stor ho
Egenskaper
| Varumärke | Stala |
| Färg | Rostfritt |
| Montering | Heltäckande |
| Bredd | 1220 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Höjd | 30 mm |
| Diskho | Enkel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Vändbar | Nej |
| Låddjup | 180 mm |
| Produkttyp | Diskbänk |
| Vikt | 8,6 kg |
| Djup | 600, 610, 635 mm |
| Utförande | Höger, Vänster |
| Tillverkarens Art.Nr. | K1220-OB0050EM, K1220-OB0050NM, K1220-OB0050RM, K1220-VB0050EM, K1220-VB0050NM, K1220-VB0050RM |
