Diskho Alterna Carbon
Rek. pris 3 189 kr
fr.2 440 kr
Se priset!
Välj variant

Carbon
2 440 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskho Alterna Carbon är tillverkade i tektonit, ett väldigt hårt material som gör det tåligt mot repor och värme. Materialet har en struktur som gör det lätt att hålla rent. Inklusive vattenlås, bräddavlopp och hål för armatur.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Diskho Alterna Carbon är tillverkade i tektonit, ett väldigt hårt material som gör det tåligt mot repor och värme. Materialet har en struktur som gör det lätt att hålla rent. Inklusive vattenlås, bräddavlopp och hål för armatur.
Infällnad, 60 cm underskåp.
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Färg | Svart |
| Montering | Infällnad |
| Bredd | 430, 530 mm |
| Utförande | Rektangulär |
| Material | Tektonit |
| Låddjup | 200 mm |
| Produkttyp | Infälld diskbänk |
| Djup | 530, 560 mm |
