Diskho Blanco Claron 340 DurinoxInfällnad/Planlimning
12 595 kr
8 996 krSpara 29 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskho i rostfritt stål med radie 10 i hörnen och radie 10 i botten. Svetsad diskho med elegant design utan synliga skarvar. Lätt att installera och ger ett elegant intryck. InFino ™ avloppssystem – elegant och lättskött. 3 ½ avloppsventil, breddavlopp i elegant utformning.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Diskho i rostfritt stål med radie 10 i hörnen och radie 10 i botten. Svetsad diskho med elegant design utan synliga skarvar. Lätt att installera och ger ett elegant intryck. InFino ™ avloppssystem – elegant och lättskött. 3 ½ avloppsventil, breddavlopp i elegant utformning.
Rekommenderat: Daglig rengöring med diskborste och diskmedel, löpande underhåll med Blanco Durinox Liquid.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Art.Nr. | 523388 |
| Färg | Rostfri |
| Montering | Infällnad/Planlimning |
| Bredd | 440 mm |
| Djup | 380 mm |
| Höjd | 190 mm |
| Diskho | Enkel |
| Minsta skåpsbredd | 400 mm |
| Produkttyp | Diskho |
| EAN-nr | 4020684710428 |







