Diskho Blanco Claron 340 Infino
fr.8 195 kr
fr.5 846 krSpara 29 %Kampanj
Välj variant

Claron 340 Infino
5 846 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskho från Blanco. Radie 10 i hörn och botten. Modern design med exklusivt uttryck. InFino ™ korgventil. Med medföljande fästen. 3 ½ tum avloppsventil och breddavlopp. Låddjup 190 mm.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Diskho från Blanco. Radie 10 i hörn och botten. Modern design med exklusivt uttryck. InFino ™ korgventil. Med medföljande fästen. 3 ½ tum avloppsventil och breddavlopp. Låddjup 190 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Färg | Rostfri |
| Montering | Infällnad/Planlimning, Undermontering |
| Bredd | 440 mm |
| Djup | 380 mm |
| Höjd | 190 mm |
| Diskho | Enkel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 400 mm |
| Produkttyp | Diskho |
