Diskho Blanco Claron 400 InfinoInfällnad/Planmontering
10 495 kr
7 496 krSpara 29 %Kampanj

Claron 400 Infino
Infällnad/Planmontering
7 496 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskho från Blanco. Radie 10 i hörn och botten. Modern design med exklusivt uttryck. InFino ™ korgventil. Med medföljande fästen. 3 ½ tum avloppsventil och breddavlopp. Låddjup 190 mm.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Diskho från Blanco. Radie 10 i hörn och botten. Modern design med exklusivt uttryck. InFino ™ korgventil. Med medföljande fästen. 3 ½ tum avloppsventil och breddavlopp. Låddjup 190 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Art.Nr. | 521572 |
| Färg | Rostfri |
| Montering | Infällnad/Planlimning |
| Bredd | 440 mm |
| Minsta skåpsbredd | 450 mm |
| Djup | 440 mm |
| Höjd | 190 mm |
| Diskho | Enkel |
| Material | Rostfritt stål |
| Produkttyp | Diskho |
| EAN-nr | 4020684650045 |





