Diskho Blanco Claron 450 Infino
fr.8 895 kr
Välj variant

Claron 450 Infino
8 895 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Diskho från Blanco. Radie 10 i hörn och botten. Modern design med exklusivt uttryck. InFino ™ korgventil. Med medföljande fästen. 3 ½ tum avloppsventil och breddavlopp. Låddjup 190 mm.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Diskho från Blanco. Radie 10 i hörn och botten. Modern design med exklusivt uttryck. InFino ™ korgventil. Med medföljande fästen. 3 ½ tum avloppsventil och breddavlopp. Låddjup 190 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Art.Nr. | 521574B |
| Färg | Rostfri |
| Montering | Infällnad/Planlimning, Undermontering |
| Bredd | 440 mm |
| Diskho | Enkel |
| Material | Rostfritt stål |
| Typ | Diskho |
| Djup | 490 mm |
| Höjd | 190 mm |
| Minsta skåpsbredd | 500 mm |
