Diskho Blanco Claron 500 InfinoUndermontage
9 495 kr
6 746 krSpara 29 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskho från Blanco. Radie 10 i hörn och botten. Modern design med exklusivt uttryck. InFino ™ korgventil. Med medföljande fästen. 3 ½ tum avloppsventil och breddavlopp. Låddjup 190 mm.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Diskho från Blanco. Radie 10 i hörn och botten. Modern design med exklusivt uttryck. InFino ™ korgventil. Med medföljande fästen. 3 ½ tum avloppsventil och breddavlopp. Låddjup 190 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Art.Nr. | 521577 |
| Färg | Rostfri |
| Montering | Undermontering |
| Bredd | 440 mm |
| Djup | 540 mm |
| Höjd | 190 mm |
| Diskho | Enkel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Produkttyp | Diskho |
| EAN-nr | 4020684650090 |





