Diskho Blanco Etagon 8 Silgranit Infino
fr.10 495 kr
fr.7 496 krSpara 29 %Kampanj
Välj variant

Etagon 8 Silgranit Infino
7 496 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En praktiskt och stilren diskho som används i 3 nivåer. Er gamla diskho blir ett minne blott i jämförelse med Etagon. Stor diskho med ett integrerat mellansteg som skapar ännu ett våningsplan, placera t.ex.. sköljskål eller kastruller på mellansteget för att underlätta tillagning. Etagon Rails inkluderat.
Varumärke
BlancoBeskrivning
En praktiskt och stilren diskho som används i 3 nivåer. Er gamla diskho blir ett minne blott i jämförelse med Etagon. Stor diskho med ett integrerat mellansteg som skapar ännu ett våningsplan, placera t.ex.. sköljskål eller kastruller på mellansteget för att underlätta tillagning. Etagon Rails inkluderat.
Blanco Etagon har ett stort urval av anpassade tillbehör som optimerar ditt utrymme och användarvänligheten.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Färg | Svart, Vit |
| Montering | Infällnad med blandarfäste |
| Bredd | 510 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Djup | 780 mm |
| Höjd | 232 mm |
| Diskho | Enkel |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Produkttyp | Diskho |




