Diskho Blanco Etagon Infino 700Infällnad med blandarfäste
14 995 kr
Vald variant
Montering:
Infällnad med blandarfäste

Etagon Infino 700
Infällnad med blandarfäste
14 995 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Innovativ diskbänk som kan användas i 3 nivåer. Komplett med C-overflow och Infino ™ breddavlopp. Satinpolerad Etagon Rails inkluderat.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Innovativ diskbänk som kan användas i 3 nivåer. Komplett med C-overflow och Infino ™ breddavlopp. Satinpolerad Etagon Rails inkluderat.
Styrning av korgventil inkluderat.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Art.Nr. | 524274 |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Montering | Infällnad med blandarfäste |
| Bredd | 500 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Diskho | Enkel |
| Typ | Diskho |
| Djup | 740 mm |
| Höjd | 190 mm |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| EAN-nr | 4020684695626 |







