Diskho Blanco Legra XL 6 SSvart
6 295 kr
4 496 krSpara 29 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tidlös design för samtida kök - vändbar disko i kompositmaterialet Silgranit PuraDur i tidlös design. Enkelt montage med infällnad (montage ovanifrån i bänksskivan). En designserie där klassiska linjer kombineras med modern funktionalitet. Rymlig diskho och praktisk bakkant för montage av blandare och tillbehör. Elegant korgventil och integrerat breddavlopp. Blanco Silgranit PuraDur består av 80% granit och är överlägset reptåligt och färgbeständigt.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Tidlös design för samtida kök - vändbar disko i kompositmaterialet Silgranit PuraDur i tidlös design. Enkelt montage med infällnad (montage ovanifrån i bänksskivan). En designserie där klassiska linjer kombineras med modern funktionalitet. Rymlig diskho och praktisk bakkant för montage av blandare och tillbehör. Elegant korgventil och integrerat breddavlopp. Blanco Silgranit PuraDur består av 80% granit och är överlägset reptåligt och färgbeständigt.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Art.Nr. | 526087 |
| Färg | Svart |
| Montering | Infällnad med blandarfäste |
| Bredd | 500 mm |
| Djup | 860 mm |
| Höjd | 202 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Diskho | Enkel |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Produkttyp | Diksho |
| EAN-nr | 4020684729475 |










