Diskho Blanco Lemis 6 IFUtan Excenterreglage
4 995 kr
3 446 krSpara 31 %Kampanj

Lemis 6 IF
Utan Excenterreglage
3 446 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskho Blanco Lemis 6 IF är en diskho i rostfritt stål av högsta kvalité med en IF-kant som gör din installation mot bänk förstklassig. Installationen kommer att upplevas nästintill sömnlös. Diskhon har 3 ½ " avloppsventil samt breddavlopp integrerat i diskhon.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Diskho Blanco Lemis 6 IF är en diskho i rostfritt stål av högsta kvalité med en IF-kant som gör din installation mot bänk förstklassig. Installationen kommer att upplevas nästintill sömnlös. Diskhon har 3 ½ " avloppsventil samt breddavlopp integrerat i diskhon.
Blancos stål uppfyller de högsta kraven beträffande kvalitetskontroll. Det tål temperaturer upp till 300 °C och behåller det polerade utseendet även i direkt solljus. Materialets yta är slätt och icke-poröst och är därför mycket hygieniskt och säkert för matlagning.
Recensioner
Stefan LVerifierad köpare
för 5 månader sedansuperfin , bra köp
HansVerifierad köpare
för 2 år sedanN ö j d
Anders HVerifierad köpare
för 4 år sedanBra produkt som levde upp till förväntningarna man hade när man beställde.
+ Kvalite
AliVerifierad köpare
för 4 år sedanDet är så mycket bra produkt
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Art.Nr. | 525108 |
| Färg | Stål |
| Modell | Centrerad |
| Bredd | 615 mm |
| Utförande | Utan Excenterreglage |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Djup | 500 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Material | Rostfritt stål |
| Vändbar | Ja |
| Serie | Lemis |
| Låddjup | 190 mm |
| Produkttyp | Diskho |
| EAN-nr | 4020684707565 |

