Diskho Blanco Naya 8Svart
8 495 kr
5 996 krSpara 29 %Kampanj
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskho Blanco Naya 8 är en stilren och snygg diskho med dubbla lådor för infällnad. Den har 3½" avlopp med korgventil samt ett förborrat hål för blandare.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Diskho Blanco Naya 8 är en stilren och snygg diskho med dubbla lådor för infällnad. Den har 3½" avlopp med korgventil samt ett förborrat hål för blandare.
Silgranit är ett mycket slitstarkt material som till 80% består av granit och 20% akryl.
Diskbänk Blanco Naya 8 kan enkelt kompletteras med en snygg köksblandare i det förborrade kranhålet.
Diskbänk Blanco Naya 8 kan enkelt kompletteras med en snygg köksblandare i det förborrade kranhålet.
Recensioner
Fredrik SVerifierad köpare
för 2 år sedanJättefin och väl utformad diskho
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Art.Nr. | 525944 |
| Färg | Svart |
| Modell | Stor låda till vänster |
| Montering | Infällnad |
| Bredd | 815 mm |
| Djup | 500 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Diskho | Dubbel |
| Material | Silgranit |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Naya |
| Låddjup | 200 mm |
| Produkttyp | Diskho |
| EAN-nr | 4020684730907 |
