Diskho Blanco Pleon 8 Silgranit InFino
fr.10 495 kr
fr.7 496 krSpara 29 %Kampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Blanco Subline 320 F Silgranit InFino är en stilren diskho för planlimning med InFino-avlopp och bottenventil. Den smala kanten ger ett modernt utseende i köket.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Blanco Subline 320 F Silgranit InFino är en stilren diskho för planlimning med InFino-avlopp och bottenventil. Den smala kanten ger ett modernt utseende i köket.
Diskhon kännetecknas av sin eleganta och raka geometri. Kombinera den gärna med en stilren blandare.
Silgranit PuraDur är ett kompositmaterial med 80 % granit. Den finporiga och slutna graniten hos materialet är extremt motståndskraftigt och reptåligt. Det ger ett effektivt skydd mot smuts och bakterier och även i direkt solljus bleknar den inte.
Silgranit PuraDur är ett kompositmaterial med 80 % granit. Den finporiga och slutna graniten hos materialet är extremt motståndskraftigt och reptåligt. Det ger ett effektivt skydd mot smuts och bakterier och även i direkt solljus bleknar den inte.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Färg | Kaffe, Vit |
| Modell | Centrerad |
| Montering | Infällnad |
| Bredd | 700 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Djup | 510 mm |
| Diskho | Enkel |
| Material | Silgranit PuraDur |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Pleon |
| Låddjup | 220 mm |
| Produkttyp | Diskho |
