Diskho Blanco Solis 180 InfinoUndermontering
4 195 kr
2 996 krSpara 29 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskho från Blanco. Radie 42, InFino ™ korgventil och 3 ½ avloppsventil och breddavlopp. Harmoniskt samspel mellan funktion och design. Med medföljande fästen.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Diskho från Blanco. Radie 42, InFino ™ korgventil och 3 ½ avloppsventil och breddavlopp. Harmoniskt samspel mellan funktion och design. Med medföljande fästen.
Harmoniskt samspel mellan funktion och design! Praktisk volym i diskhon med en bottenytan utformad för att optimera användningen.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Art.Nr. | 526113 |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Montering | Undermontering |
| Bredd | 440 mm |
| Djup | 220 mm |
| Höjd | 133 mm |
| Diskho | Enkel |
| Minsta skåpsbredd | 300 mm |
| Produkttyp | Diskho |
| EAN-nr | 4020684735513 |




