Diskho Blanco Subline 160 Silgranit InfinoAntracit
5 595 kr
Vald variant
Färg:
Antracit

Subline 160 Silgranit Infino
Antracit
5 595 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Fyrkantig diskho för dig med krav på design. Tidlös elegans med en modern design. Täckt överrinningsskydd och den exklusiva korgventilen InFino är snyggt integrerad och lätt att rengöra.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Fyrkantig diskho för dig med krav på design. Tidlös elegans med en modern design. Täckt överrinningsskydd och den exklusiva korgventilen InFino är snyggt integrerad och lätt att rengöra.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Art.Nr. | 523396 |
| Färg | Antracit |
| Montering | Undermontering |
| Bredd | 460 mm |
| Djup | 190 mm |
| Höjd | 142 mm |
| Minsta skåpsbredd | 300 mm |
| Diskho | Enkel |
| Typ | Diskho |
| EAN-nr | 4020684682190 |



