Diskho Blanco Subline 160 Silgranit InfinoSvart
5 595 kr
Vald variant
Färg:
Svart

Subline 160 Silgranit Infino
Svart
5 595 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fyrkantig diskho för dig med krav på design. Tidlös elegans med en modern design. Täckt överrinningsskydd och den exklusiva korgventilen InFino är snyggt integrerad och lätt att rengöra.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Fyrkantig diskho för dig med krav på design. Tidlös elegans med en modern design. Täckt överrinningsskydd och den exklusiva korgventilen InFino är snyggt integrerad och lätt att rengöra.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Art.Nr. | 525981 |
| Färg | Svart |
| Montering | Undermontering |
| Bredd | 460 mm |
| Djup | 190 mm |
| Höjd | 142 mm |
| Minsta skåpsbredd | 300 mm |
| Diskho | Enkel |
| Typ | Diskho |
| EAN-nr | 4020684730532 |



