Diskho Blanco Subline 320 Silgranit Infino
fr.6 595 kr
Välj variant

Subline 320 Silgranit Infino
6 595 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Fyrkantig diskho för dig med krav på design. Tidlös elegans med en modern design. Täkt överrinningsskydd och den exklusiva korgventilen InFino är snyggt integrerad och lätt att rengöra.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Fyrkantig diskho för dig med krav på design. Tidlös elegans med en modern design. Täkt överrinningsskydd och den exklusiva korgventilen InFino är snyggt integrerad och lätt att rengöra.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Art.Nr. | 523418B |
| Färg | Antracit, Klippgrå, Naturvit, Svart, Tryffel |
| Montering | Planlimning, Undermontering |
| Bredd | 427, 460 mm |
| Diskho | Enkel |
| Typ | Diskho |
| Höjd | 202 mm |
| Minsta skåpsbredd | 400 mm |
| Djup | 347, 350 mm |
