Diskho Blanco Subline 340/160 Silgranit Infino
fr.10 995 kr
fr.6 746 krFrån 25 %Kampanj
Välj variant

Subline 340/160 Silgranit Infino
6 746 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fyrkantig diskho för dig med krav på design. Tidlös elegans med en modern design. Täkt överrinningsskydd och den exklusiva korgventilen InFino är snyggt integrerad och lätt att rengöra.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Fyrkantig diskho för dig med krav på design. Tidlös elegans med en modern design. Täkt överrinningsskydd och den exklusiva korgventilen InFino är snyggt integrerad och lätt att rengöra.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Färg | Antracit, Kaffe, Klippgrå, Naturvit, Svart, Vit, Vulkangrå |
| Montering | Planlimning, Undermontering |
| Bredd | 427, 460 mm |
| Höjd | 202 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Produkttyp | Diskho |
| Djup | 552, 555 mm |
| Utförande | Höger, Vänster |
