Diskho Blanco Subline 340/160 Silgranit InfinoKlippgrå, Undermontering, Vänster
10 495 kr
7 871 krSpara 25 %Kampanj30 tim kvar!
Vald variant
Färg:
Klippgrå
Utförande:
Vänster

Subline 340/160 Silgranit Infino
Klippgrå, Undermontering, Vänster
7 871 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Fyrkantig diskho för dig med krav på design. Tidlös elegans med en modern design. Täkt överrinningsskydd och den exklusiva korgventilen InFino är snyggt integrerad och lätt att rengöra.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Fyrkantig diskho för dig med krav på design. Tidlös elegans med en modern design. Täkt överrinningsskydd och den exklusiva korgventilen InFino är snyggt integrerad och lätt att rengöra.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Art.Nr. | 523549 |
| Färg | Klippgrå |
| Montering | Undermontering |
| Bredd | 460 mm |
| Utförande | Vänster |
| Djup | 555 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Typ | Diskho |
| Höjd | 202 mm |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| EAN-nr | 4020684683821 |




