Diskho Blanco Subline 350/350 Silgranit Infino
fr.10 495 kr
fr.7 496 krSpara 29 %Kampanj
Välj variant

Subline 350/350 Silgranit Infino
7 496 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fyrkantig diskho för dig med krav på design. Tidlös elegans med en modern design. Täkt överrinningsskydd och den exklusiva korgventilen InFino är snyggt integrerad och lätt att rengöra.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Fyrkantig diskho för dig med krav på design. Tidlös elegans med en modern design. Täkt överrinningsskydd och den exklusiva korgventilen InFino är snyggt integrerad och lätt att rengöra.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Färg | Klippgrå, Svart, Tryffel |
| Montering | Undermontering |
| Bredd | 460 mm |
| Djup | 755 mm |
| Höjd | 212 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Produkttyp | Diskho |




