Diskho Blanco Subline 400 Silgranit Infino
fr.6 995 kr
fr.4 871 krFrån 29 %Kampanj
Välj variant

Subline 400 Silgranit Infino
4 871 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fyrkantig diskho för dig med krav på design. Tidlös elegans med en modern design. Täkt överrinningsskydd och den exklusiva korgventilen InFino är snyggt integrerad och lätt att rengöra.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Fyrkantig diskho för dig med krav på design. Tidlös elegans med en modern design. Täkt överrinningsskydd och den exklusiva korgventilen InFino är snyggt integrerad och lätt att rengöra.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Färg | Antracit, Kaffe, Klippgrå, Naturvit, Svart, Vit |
| Modell | Centrerad |
| Montering | Planlimning, Undermontering |
| Höjd | 202 mm |
| Diskho | Enkel |
| Minsta skåpsbredd | 450 mm |
| Produkttyp | Diskho |
| Djup | 427, 430 mm |
| Material | Silgranit PuraDur |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Subline |
| Låddjup | 190 mm |
| Bredd | 427, 460 mm |
