Diskho Blanco Subline 400 Silgranit InfinoVit, Undermontering
6 995 kr
4 871 krSpara 30 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Vit
Montering:
Undermontering
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fyrkantig diskho för dig med krav på design. Tidlös elegans med en modern design. Täkt överrinningsskydd och den exklusiva korgventilen InFino är snyggt integrerad och lätt att rengöra.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Fyrkantig diskho för dig med krav på design. Tidlös elegans med en modern design. Täkt överrinningsskydd och den exklusiva korgventilen InFino är snyggt integrerad och lätt att rengöra.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Art.Nr. | 523426 |
| Färg | Vit |
| Modell | Centrerad |
| Montering | Undermontering |
| Bredd | 460 mm |
| Djup | 430 mm |
| Material | Silgranit PuraDur |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Subline |
| Låddjup | 190 mm |
| Höjd | 202 mm |
| Diskho | Enkel |
| Minsta skåpsbredd | 450 mm |
| Produkttyp | Diskho |
| EAN-nr | 4020684682510 |








