Diskho Blanco Subline 400 Silgranit InfinoSvart, Planmontering
7 295 kr
Vald variant
Färg:
Svart

Subline 400 Silgranit Infino
Svart, Planmontering
7 295 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fyrkantig diskho för dig med krav på design. Tidlös elegans med en modern design. Täkt överrinningsskydd och den exklusiva korgventilen InFino är snyggt integrerad och lätt att rengöra.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Fyrkantig diskho för dig med krav på design. Tidlös elegans med en modern design. Täkt överrinningsskydd och den exklusiva korgventilen InFino är snyggt integrerad och lätt att rengöra.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Art.Nr. | 525988 |
| Färg | Svart |
| Montering | Planlimning |
| Bredd | 427 mm |
| Djup | 427 mm |
| Höjd | 202 mm |
| Minsta skåpsbredd | 450 mm |
| Diskho | Enkel |
| Typ | Diskho |
| EAN-nr | 4020684730464 |




