Diskho Blanco Subline 400 Silgranit Infino
fr.6 995 kr
Välj variant

Subline 400 Silgranit Infino
6 995 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Fyrkantig diskho för dig med krav på design. Tidlös elegans med en modern design. Täkt överrinningsskydd och den exklusiva korgventilen InFino är snyggt integrerad och lätt att rengöra.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Fyrkantig diskho för dig med krav på design. Tidlös elegans med en modern design. Täkt överrinningsskydd och den exklusiva korgventilen InFino är snyggt integrerad och lätt att rengöra.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Art.Nr. | 523496B |
| Färg | Antracit, Svart, Vit |
| Modell | Centrerad |
| Montering | Planlimning, Undermontering |
| Bredd | 427, 460 mm |
| Diskho | Enkel |
| Typ | Diskho |
| Höjd | 202 mm |
| Minsta skåpsbredd | 450 mm |
| Material | Silgranit PuraDur |
| Serie | Subline |
| Djup | 427, 430 mm |
| Vändbar | Nej |
| Låddjup | 190 mm |
