Diskho Blanco Subline 430/270 Silgranit Infino
fr.10 495 kr
fr.7 496 krSpara 29 %Kampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fyrkantig diskho för dig med krav på design. Tidlös elegans med en modern design. Täkt överrinningsskydd och den exklusiva korgventilen InFino är snyggt integrerad och lätt att rengöra.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Fyrkantig diskho för dig med krav på design. Tidlös elegans med en modern design. Täkt överrinningsskydd och den exklusiva korgventilen InFino är snyggt integrerad och lätt att rengöra.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Färg | Klippgrå, Svart, Vit, Vulkangrå |
| Modell | Stor låda till vänster |
| Montering | Undermontering |
| Bredd | 460 mm |
| Djup | 755 mm |
| Höjd | 212 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Produkttyp | Diskho |
| Material | Silgranit PuraDur |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Subline |
| Låddjup | 200/200 mm |



