Diskho Blanco Subline 480/320 Silgranit InfinoAntracit
10 995 kr
8 246 krSpara 25 %Kampanj

Subline 480/320 Silgranit Infino
Antracit
8 246 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fyrkantig diskho för dig med krav på design. Tidlös elegans med en modern design. Täkt överrinningsskydd och den exklusiva korgventilen InFino är snyggt integrerad och lätt att rengöra.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Fyrkantig diskho för dig med krav på design. Tidlös elegans med en modern design. Täkt överrinningsskydd och den exklusiva korgventilen InFino är snyggt integrerad och lätt att rengöra.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Art.Nr. | 523584 |
| Färg | Antracit |
| Modell | Stor låda till vänster |
| Montering | Undermontering |
| Bredd | 460 mm |
| Djup | 855 mm |
| Höjd | 212 mm |
| Minsta skåpsbredd | 900 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Material | Silgranit PuraDur |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Subline |
| Låddjup | 200/200 mm |
| Produkttyp | Diskho |
| EAN-nr | 4020684684170 |





