Diskho Blanco Subline 500 Steelframe InfinoSvart
14 995 kr

Subline 500 Steelframe Infino
Svart
14 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Fyrkantig diskho för dig med krav på design. Tidlös elegans med en modern design. Täkt överrinningsskydd och den exklusiva korgventilen InFino är snyggt integrerad och lätt att rengöra. Integrerad ram i rostfritt stål för plan- eller infälld montering.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Fyrkantig diskho för dig med krav på design. Tidlös elegans med en modern design. Täkt överrinningsskydd och den exklusiva korgventilen InFino är snyggt integrerad och lätt att rengöra. Integrerad ram i rostfritt stål för plan- eller infälld montering.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Art.Nr. | 525997 |
| Färg | Svart |
| Montering | Infällnad med blandarfäste |
| Bredd | 443 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Diskho | Enkel |
| Typ | Diskho |
| Djup | 543 mm |
| Höjd | 203 mm |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
