Diskho Blanco Subline 800 Silgranit InfinoVit
9 495 kr
6 746 krSpara 29 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Vit

Subline 800 Silgranit Infino
Vit
6 746 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fyrkantig diskho för dig med krav på design. Tidlös elegans med en modern design. Täkt överrinningsskydd och den exklusiva korgventilen InFino är snyggt integrerad och lätt att rengöra.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Fyrkantig diskho för dig med krav på design. Tidlös elegans med en modern design. Täkt överrinningsskydd och den exklusiva korgventilen InFino är snyggt integrerad och lätt att rengöra.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Art.Nr. | 523145 |
| Färg | Vit |
| Modell | Centrerad |
| Montering | Undermontering |
| Bredd | 460 mm |
| Material | Silgranit PuraDur |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Subline |
| Låddjup | 220 mm |
| Minsta skåpsbredd | 900 mm |
| Djup | 830 mm |
| Höjd | 232 mm |
| Diskho | Enkel |
| Produkttyp | Diskho |
| EAN-nr | 4020684677431 |






