Diskho Blanco Supra 450 U
4 295 kr
2 996 krSpara 30 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskho Blanco Supra 450 U är en stilren diskho av rostfritt stål för undermontering. 3½” avlopp med korgventil, utan excenter.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Diskho Blanco Supra 450 U är en stilren diskho av rostfritt stål för undermontering. 3½” avlopp med korgventil, utan excenter.
Diskho Blanco Supra 450 U passar perfekt bredvid andra disklådor i Blancos Supra-serie och kan enkelt kompletteras med en ny köksblandare som monteras direkt på bänkskivan.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Art.Nr. | 518203 |
| Färg | Borstad Finish |
| Modell | Centrerad |
| Montering | Undermontering |
| Bredd | 480 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Djup | 430 mm |
| Diskho | Enkel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 500 mm |
| Vändbar | Ja |
| Serie | Supra |
| Låddjup | 175 mm |
| Produkttyp | Diskho |
| EAN-nr | 4020684520966 |
