Diskho Blanco Zerox IF InFino
fr.10 495 kr
fr.7 496 krFrån 28 %Kampanj
Välj variant

Zerox IF InFino
7 496 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskho Blanco Zerox IF InFino är en elegant diskho med extraordinär design där radio 0 i hörnen och i botten ger ett modernt och minimalistiskt intryck. Det är ett högkvalitativt hantverk där diskhon har svetsats samman för att få sitt absolut kvadratiska utseende. Diskhon är utrustad komplett med breddavlopp och Blancos patenterade avloppssystem InFino som har en korgventil som sluter näst intill sömnlöst mot botten av diskho. Det gör att inga matrester slinker ner mellan korgventil och avloppssil.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Diskho Blanco Zerox IF InFino är en elegant diskho med extraordinär design där radio 0 i hörnen och i botten ger ett modernt och minimalistiskt intryck. Det är ett högkvalitativt hantverk där diskhon har svetsats samman för att få sitt absolut kvadratiska utseende. Diskhon är utrustad komplett med breddavlopp och Blancos patenterade avloppssystem InFino som har en korgventil som sluter näst intill sömnlöst mot botten av diskho. Det gör att inga matrester slinker ner mellan korgventil och avloppssil.
Blancos stål uppfyller de högsta kraven av kvalitetskontroll. Det tål temperaturer upp till 300°C och behåller det polerade utseendet även i direkt solljus. Materialets yta är slät och icke-porös och därför mycket hygieniskt och säkert för matlagning.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Färg | Stål |
| Modell | Centrerad |
| Montering | Infällnad |
| Bredd | 540, 740 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Djup | 440 mm |
| Diskho | Enkel |
| Material | Rostfritt stål |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Zerox |
| Låddjup | 175 mm |
| Produkttyp | Diskho |
| Minsta skåpsbredd | 600, 800 mm |
