Diskho DecoSteel Alveus Line Maxim 50
4 469 kr

Alveus Line Maxim 50
4 469 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskho DecoSteel Alveus Line Maxim 50 är en vändbar insatsho för infällnad av slät rostfri plåt med en liten och stor diskho. Diskhon levereras med korgventil och vattenlås.
Varumärke
DecoSteelBeskrivning
Diskho DecoSteel Alveus Line Maxim 50 är en vändbar insatsho för infällnad av slät rostfri plåt med en liten och stor diskho. Diskhon levereras med korgventil och vattenlås.
Minsta möjliga skåpbredd 600 mm.
Egenskaper
| Varumärke | DecoSteel |
| Art.Nr. | 23145 |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Vändbar |
| Montering | Infällnad |
| Bredd | 620 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Djup | 505 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Vändbar | Ja |
| Serie | Line Maxim |
| Låddjup | 130/190 mm |
| Produkttyp | Diskho |

