Diskho Decosteel Atlantic 20
3 360 kr

Atlantic 20
3 360 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskho Decosteel Atlantic 20 med två disklådor för infällnad. Material rostfri plåt, vändbar. Levereras med komplett vattenlås med korgventil.
Varumärke
DecoSteelBeskrivning
Diskho Decosteel Atlantic 20 med två disklådor för infällnad. Material rostfri plåt, vändbar. Levereras med komplett vattenlås med korgventil.
Minsta möjliga skåpsbredd 800 mm.
Mått
Yttermått: 860x500 mm
Mått lådor: 340x405x170 mm
Mått
Yttermått: 860x500 mm
Mått lådor: 340x405x170 mm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | DecoSteel |
| Art.Nr. | 24006 |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Vändbar |
| Montering | Infällnad/Underlimning |
| Bredd | 860 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Djup | 500 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Vändbar | Ja |
| Serie | Atlantic |
| Låddjup | 170 mm |
| Produkttyp | Diskho |
