Diskho DecoSteel DI Combo 3434 Rostfri Dubbel med Korgventil & Vattenlås
10 650 kr
Se priset!

DI Combo 3434 Rostfri Dubbel med Korgventil & Vattenlås
10 650 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskho Decosteel DI Combo 3434 i slät rostfritt stål med två stora hoar. Diskhon levereras med korgventil och vattenlås. Minsta möjliga skåpsbredd 800 mm.
Varumärke
DecoSteelBeskrivning
Diskho Decosteel DI Combo 3434 i slät rostfritt stål med två stora hoar. Diskhon levereras med korgventil och vattenlås. Minsta möjliga skåpsbredd 800 mm.
Diskhon går att montera med undermontage, planmontage, som infälld eller insvetsas.
Fördelar: Diskho DecoSteel DI Combo 3434 Rostfri Dubbel med Korgventil & Vattenlås
- Flexibel montering: Infällnad/Isvetsning/Underlimning
- Tillverkad i hållbart rostfritt stål
- Två stora hoar för effektiv diskning
Fördelar: Diskho DecoSteel DI Combo 3434 Rostfri Dubbel med Korgventil & Vattenlås
- Flexibel montering: Infällnad/Isvetsning/Underlimning
- Tillverkad i hållbart rostfritt stål
- Två stora hoar för effektiv diskning
Recensioner
Mansour FVerifierad köpare
för 4 år sedanRymligt och bekväm att diska ugnsplåtar i den.
Charlotte BVerifierad köpare
för 7 år sedanPraktisk ho med känslan av en stor men med funktion som med en delad. Stilren. Anslutningarna till avlopp under är något "stora" så lådan under rymmer lite mindre än förväntat.
Egenskaper
| Varumärke | DecoSteel |
| Art.Nr. | 28403 |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Centrerad |
| Montering | Infällnad/Isvetsning/Underlimning |
| Bredd | 745 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Djup | 440 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Vändbar | Nej |
| Serie | DI Combo |
| Låddjup | 190 mm |
| Tjocklek | 1,2 mm |
| Produkttyp | Diskho |



