Diskho Decosteel Extreme 22
Rek. pris 3 750 kr
2 574 kr
Se priset!

Extreme 22
2 574 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Decosteel diskho Extreme 22 med en diskho för infällnad av slät rostfri plåt. Diskhon levereras med korgventil och vattenlås.
Varumärke
DecoSteelBeskrivning
Decosteel diskho Extreme 22 med en diskho för infällnad av slät rostfri plåt. Diskhon levereras med korgventil och vattenlås.
Minsta möjliga skåpsbredd 300 mm.
Mått
Yttermått: 265x440 mm
Lådmått: 225x400x160 mm
Radie: 15 mm
Mått
Yttermått: 265x440 mm
Lådmått: 225x400x160 mm
Radie: 15 mm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | DecoSteel |
| Art.Nr. | 28510 |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Centrerad |
| Montering | Planlimning/Slimtop/Underlimning |
| Bredd | 265 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Djup | 440 mm |
| Diskho | Enkel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 300 mm |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Extreme |
| Låddjup | 160 mm |
| Produkttyp | Diskho |
