Diskho DecoSteel Extreme 3434 Rostfri Dubbel för Kök & Tvättstuga
Rek. pris 8 920 kr
7 912 kr
Se priset!

Extreme 3434 Rostfri Dubbel för Kök & Tvättstuga
7 912 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Decosteel disklåda Extreme 3434 med två diskhoar för infällnad av slät rostfri plåt. Disklådan levereras med korgventil och vattenlås.
Varumärke
DecoSteelBeskrivning
Decosteel disklåda Extreme 3434 med två diskhoar för infällnad av slät rostfri plåt. Disklådan levereras med korgventil och vattenlås.
Minsta möjliga skåpsbredd 800 mm.
Mått
Yttermått: 724x440 mm
Lådmått: 340x400x200 mm
Radie: 15 mm
Fördelar: Diskho DecoSteel Extreme 3434 Rostfri Dubbel för Kök & Tvättstuga
- Tillverkad i hållbart rostfritt stål
- Dubbel diskho för ökad effektivitet
- Passar skåp med minst 800mm bredd
Mått
Yttermått: 724x440 mm
Lådmått: 340x400x200 mm
Radie: 15 mm
Fördelar: Diskho DecoSteel Extreme 3434 Rostfri Dubbel för Kök & Tvättstuga
- Tillverkad i hållbart rostfritt stål
- Dubbel diskho för ökad effektivitet
- Passar skåp med minst 800mm bredd
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | DecoSteel |
| Art.Nr. | 28515 |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Centrerad |
| Montering | Planlimning/Slimtop/Underlimning |
| Bredd | 724 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Djup | 440 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Extreme |
| Låddjup | 200 mm |
| Produkttyp | Diskho |
