Diskho Decosteel IB 5040L
5 900 kr

IB 5040L
5 900 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskbänk Decosteel IB-504
min. skåpstrl.: 600mm
yttermått: 545×445mm
lådmått: 500×400×200mm
Radie: 50mm
levereras med: korgventil, vattenlås
material: slät rostfri plåt
min. skåpstrl.: 600mm
yttermått: 545×445mm
lådmått: 500×400×200mm
Radie: 50mm
levereras med: korgventil, vattenlås
material: slät rostfri plåt
Varumärke
DecoSteelBeskrivning
Diskbänk Decosteel IB-504
min. skåpstrl.: 600mm
yttermått: 545×445mm
lådmått: 500×400×200mm
Radie: 50mm
levereras med: korgventil, vattenlås
material: slät rostfri plåt
min. skåpstrl.: 600mm
yttermått: 545×445mm
lådmått: 500×400×200mm
Radie: 50mm
levereras med: korgventil, vattenlås
material: slät rostfri plåt
Minsta möjliga skåpsbredd 600 mm.
Fördelar: Infälld Diskho DecoSteel IB 5040L Rostfri Enkel med Korgventil & Vattenlås
- Tillverkad i hållbart rostfritt stål
- Lämplig för skåp med minsta bredd 600 mm
- Levereras med korgventil och vattenlås
Fördelar: Infälld Diskho DecoSteel IB 5040L Rostfri Enkel med Korgventil & Vattenlås
- Tillverkad i hållbart rostfritt stål
- Lämplig för skåp med minsta bredd 600 mm
- Levereras med korgventil och vattenlås
Egenskaper
| Varumärke | DecoSteel |
| Art.Nr. | 26133 |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Centrerad |
| Montering | Infällnad |
| Bredd | 540 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Djup | 440 mm |
| Diskho | Enkel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Vändbar | Nej |
| Serie | IB |
| Låddjup | 200 mm |
| Produkttyp | Diskho |

