Diskho DecoSteel Manhattan 1000 Rostfri Enkel med Korgventil & Vattenlås
9 460 kr

Manhattan 1000 Rostfri Enkel med Korgventil & Vattenlås
9 460 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Med plats för 3 st kökstillbehör från DecoSteels serie Manhattan. Levereras med korgventil och vattenlås.
Varumärke
DecoSteelBeskrivning
Med plats för 3 st kökstillbehör från DecoSteels serie Manhattan. Levereras med korgventil och vattenlås.
Lådmått: 945x140x215 mm
Fördelar: Diskho DecoSteel Manhattan 1000 Rostfri Enkel med Korgventil & Vattenlås
- Plats för 3 kökstillbehör
- Inkluderar korgventil och vattenlås
- Lådmått: 945x140x215 mm
Fördelar: Diskho DecoSteel Manhattan 1000 Rostfri Enkel med Korgventil & Vattenlås
- Plats för 3 kökstillbehör
- Inkluderar korgventil och vattenlås
- Lådmått: 945x140x215 mm
Egenskaper
| Varumärke | DecoSteel |
| Art.Nr. | 26501 |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Centrerad |
| Bredd | 1000 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Djup | 195 mm |
| Diskho | Enkel |
| Material | Rostfritt stål |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Manhattan |
| Låddjup | 215 mm |
| Produkttyp | Diskho |

