Diskho DecoSteel Manhattan 700 Rostfri Enkel med Korgventil & Vattenlås
8 375 kr

Manhattan 700 Rostfri Enkel med Korgventil & Vattenlås
8 375 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Smal Disklåda DecoSteel Manhattan 700
Med plats för 2 st kökstillbehör från DecoSteels serie Manhattan. Levereras med korgventil och vattenlås. Lådmått: 630x140x215 mm.
Material: Slät rostfri plåt.
DecoSteel katalog 2013
Med plats för 2 st kökstillbehör från DecoSteels serie Manhattan. Levereras med korgventil och vattenlås. Lådmått: 630x140x215 mm.
Material: Slät rostfri plåt.
DecoSteel katalog 2013
Varumärke
DecoSteelBeskrivning
Smal Disklåda DecoSteel Manhattan 700
Med plats för 2 st kökstillbehör från DecoSteels serie Manhattan. Levereras med korgventil och vattenlås. Lådmått: 630x140x215 mm.
Material: Slät rostfri plåt.
DecoSteel katalog 2013
Med plats för 2 st kökstillbehör från DecoSteels serie Manhattan. Levereras med korgventil och vattenlås. Lådmått: 630x140x215 mm.
Material: Slät rostfri plåt.
DecoSteel katalog 2013
Lådmått: 630x140x215 mm
Fördelar: Diskho DecoSteel Manhattan 700 Rostfri Enkel med Korgventil & Vattenlås
- Tillverkad i hållbart rostfritt stål
- Plats för två kökstillbehör
- Levereras med korgventil och vattenlås
Fördelar: Diskho DecoSteel Manhattan 700 Rostfri Enkel med Korgventil & Vattenlås
- Tillverkad i hållbart rostfritt stål
- Plats för två kökstillbehör
- Levereras med korgventil och vattenlås
Egenskaper
| Varumärke | DecoSteel |
| Art.Nr. | 26500 |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Centrerad |
| Bredd | 685 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Djup | 195 mm |
| Diskho | Enkel |
| Material | Rostfritt stål |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Manhattan |
| Låddjup | 215 mm |
| Produkttyp | Diskho |


