Diskho Franke Box BXX 210 Manuell490 mm
6 516 kr
Vald variant
Bredd:
490 mm

Box BXX 210 Manuell
490 mm
6 516 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Diskho Franke BXX 210 är en stilren serie från Franke med 12 mm radie i hörnen. BXX-serien fungerar för alla montage och passar det moderna köket. Utrustad med Frankes unika Turbowaste avlopp som underlättar renhållning och skötsel av bänken. Diskho Franke BXX 210 finns att köpa i olika storlekar.
Varumärke
FrankeBeskrivning
Diskho Franke BXX 210 är en stilren serie från Franke med 12 mm radie i hörnen. BXX-serien fungerar för alla montage och passar det moderna köket. Utrustad med Frankes unika Turbowaste avlopp som underlättar renhållning och skötsel av bänken. Diskho Franke BXX 210 finns att köpa i olika storlekar.
Övrigt
- Skåpsstorlek: 400, 500, 600, 600, 800 mm.
- Yttermått: 380x450, 490x450, 540x450, 580x450, 725x450 mm.
- Lådor: 340x410x200, 450x410x200, 500x410x200, 540x410x200, 685x410x200 mm.
- Ventilset Turbo waste 112.0312.204 inkl. vattenlås 112.0175.979.
Hygiene Turbo
Integrerat avlopp. Enklare rengöring och bättre hygien.
Design Overflow
Designat bräddavlopp. Ser stilrent och exklusivt ut.
Slimtop montering
Minimal övergång mellan bänkskiva och vasken. Estetisk och praktisk.
- Skåpsstorlek: 400, 500, 600, 600, 800 mm.
- Yttermått: 380x450, 490x450, 540x450, 580x450, 725x450 mm.
- Lådor: 340x410x200, 450x410x200, 500x410x200, 540x410x200, 685x410x200 mm.
- Ventilset Turbo waste 112.0312.204 inkl. vattenlås 112.0175.979.
Hygiene Turbo
Integrerat avlopp. Enklare rengöring och bättre hygien.
Design Overflow
Designat bräddavlopp. Ser stilrent och exklusivt ut.
Slimtop montering
Minimal övergång mellan bänkskiva och vasken. Estetisk och praktisk.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Franke |
| Art.Nr. | 127.0477.265 |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Centrerad |
| Montering | Infällnad/Planlimning/Underlimning |
| Bredd | 490 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Diskho | Enkel |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | BXX |
| Typ | Diskho |
| Minsta skåpsbredd | 500 mm |
| Vikt | 5 kg |
| Djup | 450 mm |
| Vändbar | Nej |
| Låddjup | 200 mm |
| RSK-nr | 8015476 |
| EAN-nr | 7612981852788 |

