Diskho Lavabo Jupiter 60 Mattsvart
fr.2 429 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Jupiter 60 Mattsvart
2 429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskho Lavabo Jupiter 60 är tillverkat i kompositmaterial och har en stilren och enkel design, med blandarhål. Diskhon levereras med korgventil, som går att få i olika färger.
Varumärke
LavaboBeskrivning
Diskho Lavabo Jupiter 60 är tillverkat i kompositmaterial och har en stilren och enkel design, med blandarhål. Diskhon levereras med korgventil, som går att få i olika färger.
Komplettera med en köksblandare.
Övrigt
- Kranhål: Ø35 mm
- Skåpsstorlek: 600 mm
- Mått invändigt: 49 x 38,1 x 20,6 cm
Övrigt
- Kranhål: Ø35 mm
- Skåpsstorlek: 600 mm
- Mått invändigt: 49 x 38,1 x 20,6 cm
Recensioner
Los BlancosVerifierad köpare
för 5 månader sedanJag rekommenderar. Bra produkt.
Egenskaper
| Varumärke | Lavabo |
| Färg | Mattsvart, Mattsvart/Koppar, Mattsvart/Krom, Mattsvart/Mässing |
| Modell | Centrerad |
| Montering | Infällnad/Underlimning |
| Bredd | 556 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Bottenventil | Ja |
| Diskho | Enkel |
| Längd | 526 mm |
| Material | Komposit |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Serie | Jupiter |
| Låddjup | 206 mm |
| Produkttyp | Diskho |
| Vattenlås | Ja |


