Diskho Lavabo Jupiter 60 MattsvartMattsvart
Rek. pris 5 869 kr
4 199 kr
3 826 krSänkt pris!Spara 373 kr
Vald variant
Färg:
Mattsvart

Jupiter 60 Mattsvart
Mattsvart
3 826 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskho Lavabo Jupiter 60 är tillverkat i kompositmaterial och har en stilren och enkel design, med blandarhål. Diskhon levereras med korgventil, som går att få i olika färger.
Varumärke
LavaboBeskrivning
Diskho Lavabo Jupiter 60 är tillverkat i kompositmaterial och har en stilren och enkel design, med blandarhål. Diskhon levereras med korgventil, som går att få i olika färger.
Komplettera med en köksblandare.
Övrigt
- Kranhål: Ø35 mm
- Skåpsstorlek: 600 mm
- Mått invändigt: 49 x 38,1 x 20,6 cm
Övrigt
- Kranhål: Ø35 mm
- Skåpsstorlek: 600 mm
- Mått invändigt: 49 x 38,1 x 20,6 cm
Recensioner
Los BlancosVerifierad köpare
för 5 månader sedanJag rekommenderar. Bra produkt.
Egenskaper
| Varumärke | Lavabo |
| Art.Nr. | 12006S |
| Färg | Mattsvart |
| Modell | Centrerad |
| Montering | Infällnad/Underlimning |
| Bredd | 556 mm |
| Längd | 526 mm |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Låddjup | 206 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Bottenventil | Ja |
| Diskho | Enkel |
| Material | Komposit |
| Serie | Jupiter |
| Typ | Diskho |
| Vattenlås | Ja |
| EAN-nr | 5711402120443 |



