Diskho Lavabo Kubus 282 Soft Rostfri Enkel med Bottenventil & Vattenlås
4 759 kr

Kubus 282 Soft Rostfri Enkel med Bottenventil & Vattenlås
4 759 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskho Lavabo Kubus 282 Soft Slim har en modern och fyrkantig design. De inre runda hörnen följer diskbänkens ytterkant vilket ger en harmonisk design och de rundade hörnen underlättar vid rengöring.
Varumärke
LavaboBeskrivning
Diskho Lavabo Kubus 282 Soft Slim har en modern och fyrkantig design. De inre runda hörnen följer diskbänkens ytterkant vilket ger en harmonisk design och de rundade hörnen underlättar vid rengöring.
Med en ståltjocklek på 1,2 mm är diskbänken mycket stabil. Denna stabilitet och de medföljande monteringsklämmorna gör att diskhon kan monteras på olika sätt (se produktegenskaper).
Bottenventil, vattenlås och monteringsklämmor för montering medföljer.
Produktegenskaper
- Materialtjocklek: 1,2 mm
- Yta: Borstad
- Monteringsmöjligheter: Nedfällning, Planlimning, Underlimning
- Invändiga måttt: 400 x 280 x 185 mm
Fördelar: Diskho Lavabo Kubus 282 Soft Rostfri Enkel med Bottenventil & Vattenlås
- Modern och harmonisk design
- Enkel rengöring med rundade hörnor
- Stabil konstruktion med 1,2 mm ståltjocklek
Bottenventil, vattenlås och monteringsklämmor för montering medföljer.
Produktegenskaper
- Materialtjocklek: 1,2 mm
- Yta: Borstad
- Monteringsmöjligheter: Nedfällning, Planlimning, Underlimning
- Invändiga måttt: 400 x 280 x 185 mm
Fördelar: Diskho Lavabo Kubus 282 Soft Rostfri Enkel med Bottenventil & Vattenlås
- Modern och harmonisk design
- Enkel rengöring med rundade hörnor
- Stabil konstruktion med 1,2 mm ståltjocklek
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Lavabo |
| Art.Nr. | 10059DK |
| Färg | Rostfri |
| Montering | Infällnad/Planlimning/Underlimning |
| Bredd | 440 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Bottenventil | Ja |
| Djup | 320 mm |
| Höjd | 190 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 400 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Kubus |
| Låddjup | 185 mm |
| Produkttyp | Diskho |
| Vattenlås | Ja |
| Vikt | 4,3 kg |
| Blandare | Nej |
| Tvättställ | Enkel |
| EAN-nr | 5711405803411 |


