Diskho Lavabo Kubus 500 SoftDark Bronze
Nyhet
Rek. pris 10 779 kr
7 545 kr
7 379 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Dark Bronze

Kubus 500 Soft
Dark Bronze
7 379 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskho Lavabo Kubus 500 Soft är en modern fyrkantig diskbänk från Lavabo. Kubus Soft har invändiga runda hörn som följer diskhons kan vilket ger ett harmoniskt utseende.
Varumärke
LavaboBeskrivning
Diskho Lavabo Kubus 500 Soft är en modern fyrkantig diskbänk från Lavabo. Kubus Soft har invändiga runda hörn som följer diskhons kan vilket ger ett harmoniskt utseende.
Rundningen i hörnen gör också att det är lättare att göra hon ren. Diskbänkarna kan nedfällas, planlimmas eller underlimmas. Kuvertbotten i diskhon gör att vattnet lättare rinner ut i avloppet.
Finns att köpa i flera färger och utföranden. De medföljande monteringsklämmorna gör att diskhon kan monteras på olika sätt. Korgventil och monteringsklämmor medföljer.
Finns att köpa i flera färger och utföranden. De medföljande monteringsklämmorna gör att diskhon kan monteras på olika sätt. Korgventil och monteringsklämmor medföljer.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Lavabo |
| Art.Nr. | 10283 |
| Färg | Dark Bronze |
| Montering | Infällnad/Planlimning/Underlimning |
| Bredd | 540 mm |
| Material | Rostfritt stål, PVD |
| Höjd | 185 mm |
| Längd | 440 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Låddjup | 185 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Serie | Kubus |
| Typ | Diskho |
| EAN-nr | 5711402808280 |


