Diskho Lavabo Kubus 520 Soft 530 mm Rostfri Enkel med Korgventil & Vattenlås
Rek. pris 5 559 kr
3 499 kr
3 149 krSpara 10 %Kampanj
KöksblandareKöksblandare Tapwell Arman ARM887 med Utdragbar Pip Mattsvart
5 495 kr
Kubus 520 Soft 530 mm Rostfri Enkel med Korgventil & Vattenlås
3 149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskho Lavabo Kubus 520 Soft i rostfritt stål har en modern och fyrkantig design. De medföljande monteringsklämmorna gör att diskhon kan monteras på olika sätt. Korgventil, vattenlås och monteringsklämmor medföljer.
Varumärke
LavaboBeskrivning
Diskho Lavabo Kubus 520 Soft i rostfritt stål har en modern och fyrkantig design. De medföljande monteringsklämmorna gör att diskhon kan monteras på olika sätt. Korgventil, vattenlås och monteringsklämmor medföljer.
Komplettera med en köksblandare.
Övrigt
- Kranhål: Ø35 mm
- Skåpsstorlek: 600 mm
- Mått invändigt: 49x38 cm
Fördelar: Diskho Lavabo Kubus 520 Soft 530 mm Rostfri Enkel med Korgventil & Vattenlås
- Modern och fyrkantig design
- Flexibel montering med medföljande klämmor
- Komplett med korgventil och vattenlås
Övrigt
- Kranhål: Ø35 mm
- Skåpsstorlek: 600 mm
- Mått invändigt: 49x38 cm
Fördelar: Diskho Lavabo Kubus 520 Soft 530 mm Rostfri Enkel med Korgventil & Vattenlås
- Modern och fyrkantig design
- Flexibel montering med medföljande klämmor
- Komplett med korgventil och vattenlås
Egenskaper
| Varumärke | Lavabo |
| Art.Nr. | 10010DK |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Centrerad |
| Montering | Infällnad/Planlimning/Underlimning |
| Bredd | 530 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Bottenventil | Ja |
| Diskho | Enkel |
| Längd | 500 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Serie | Kubus |
| Låddjup | 190 mm |
| Produkttyp | Diskho |
| Vattenlås | Ja |
| EAN-nr | 5711402100100 |


