Diskho Lavabo LA550
Nyhet
fr.5 329 kr
fr.2 813 krSpara 47 %Kampanj
Välj variant

LA550
2 813 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
LavaboBeskrivning
Egenskaper
| Varumärke | Lavabo |
| Färg | Gun Metal, Koppar, Mässing |
| Montering | Infällnad/Planlimning/Underlimning |
| Bredd | 550 mm |
| Längd | 500 mm |
| Typ | Diskho |
| Höjd | 200 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Serie | LA480 |
| Material | Rostfritt stål, PVD |
| Tillverkarens Art.Nr. | 10556DK, 10558DK, 10559DK |

