Diskho Lavabo Mera 57 575 mm
fr.7 226 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Mera 57 575 mm
7 226 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskho Lavabo Mera 57 för nedfällning är tillverkad i 100% naturmaterial bestående av lera och glasyr. Utöver den tidlösa designen så har diskhon en kanthöjd på endast 8 mm. Materialet och tillverkningsmetoden gör att diskhon är antibakteriell, rep- och syrabeständig. Diskhon levereras med bottenventil och bräddavlopp som finns att välja i olika färger.
Varumärke
LavaboBeskrivning
Diskho Lavabo Mera 57 för nedfällning är tillverkad i 100% naturmaterial bestående av lera och glasyr. Utöver den tidlösa designen så har diskhon en kanthöjd på endast 8 mm. Materialet och tillverkningsmetoden gör att diskhon är antibakteriell, rep- och syrabeständig. Diskhon levereras med bottenventil och bräddavlopp som finns att välja i olika färger.
Komplettera med en köksblandare.
Övrigt
- Kranhål: Ø35 mm
- Skåpsstorlek: 600 mm
- Mått invändigt: 49,5 x 38,5 x 20 cm
Övrigt
- Kranhål: Ø35 mm
- Skåpsstorlek: 600 mm
- Mått invändigt: 49,5 x 38,5 x 20 cm
Egenskaper
| Varumärke | Lavabo |
| Färg | Vit/Krom, Vit/Mässing |
| Modell | Centrerad |
| Montering | Infällnad |
| Bredd | 575 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Bottenventil | Ja |
| Diskho | Enkel |
| Längd | 510 mm |
| Material | Keramik |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Serie | Mera |
| Låddjup | 200 mm |
| Produkttyp | Diskho |
| Vattenlås | Ja |


