Diskho Nordic Tech Edge 76 K X Nickel
fr.11 645 kr
fr.9 316 krSpara 20 %Kampanj
Välj variant

Edge 76 K X Nickel
9 316 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
En modern serie disklådor. Snygg kombination av funktion och design. En premiumlåda i 1,2 mm tjocklek med låg mellanvägg. Innerradie på 5 mm och yttre på 10 mm. Samtliga Edge lådor levereras med vattenlås och korgventil.
Varumärke
Nordic TechBeskrivning
En modern serie disklådor. Snygg kombination av funktion och design. En premiumlåda i 1,2 mm tjocklek med låg mellanvägg. Innerradie på 5 mm och yttre på 10 mm. Samtliga Edge lådor levereras med vattenlås och korgventil.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Tech |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Modell | Stor låda till höger, Stor låda till vänster |
| Bredd | 525 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Djup | 895 mm |
| Höjd | 225 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Edge |
| Låddjup | 160 mm |
| Tjocklek | 1,2 mm |
| Produkttyp | Diskho |
