Diskho Nordic Tech Quartz 350
Rek. pris 5 995 kr
fr.4 796 kr
Se priset!
Välj variant

Quartz 350
4 796 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Diskho Quartz 350 från Nordic Tech är en stilren kompositvask med en innerradie på 10 mm. Disklådan levereras med vattenlås, korgventil och bräddavloppsanslutning.
Varumärke
Nordic TechBeskrivning
Diskho Quartz 350 från Nordic Tech är en stilren kompositvask med en innerradie på 10 mm. Disklådan levereras med vattenlås, korgventil och bräddavloppsanslutning.
Mått
- Innermått: 350x400 mm
- Djup: 200 mm
- Invändig hörnradie: 10 mm
- Innermått: 350x400 mm
- Djup: 200 mm
- Invändig hörnradie: 10 mm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Tech |
| Färg | Grå, Svart |
| Modell | Centrerad |
| Montering | Infällnad/Underlimning/Undermontering |
| Bredd | 406 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Djup | 456 mm |
| Höjd | 200 mm |
| Diskho | Enkel |
| Material | Kvartskomposit |
| Minsta skåpsbredd | 500 mm |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Nordic Quartz |
| Låddjup | 200 mm |
| Produkttyp | Diskho |

