Diskho Nordic Tech Quartz 80
fr.6 996 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Quartz 80
6 996 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Diskho Quartz 80 från Nordic Tech är en stilren kompositvask med en innerradie på 10 mm. Diskhon har dubbla disklådor och levereras med vattenlås, korgventil och bräddavloppsanslutning.
Varumärke
Nordic TechBeskrivning
Diskho Quartz 80 från Nordic Tech är en stilren kompositvask med en innerradie på 10 mm. Diskhon har dubbla disklådor och levereras med vattenlås, korgventil och bräddavloppsanslutning.
Mått
- Innermått: 333+333x384 mm
- Djup: 200 mm
- Invändig hörnradie: 10 mm
- Innermått: 333+333x384 mm
- Djup: 200 mm
- Invändig hörnradie: 10 mm
Dokument
Recensioner
EllinorVerifierad köpare
för 5 år sedanJättefin diskho, supernöjd
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Tech |
| Färg | Grå, Svart |
| Modell | Centrerad |
| Montering | Infällnad/Isvetsning/Planlimning/Underlimning/Undermontering |
| Bredd | 750 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Djup | 456 mm |
| Höjd | 200 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Material | Kvartskomposit |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Nordic Quartz |
| Låddjup | 200 mm |
| Produkttyp | Diskho |

